השירותים שלנו


ניהול סיכונים

בעולם של היום המענה הניתן מקופת החולים והביטוח לאומי לא תמיד מספק ולכן מומלץ לרכוש הגנות למשפחה שיתנו מענה במקרה של תאונה או מחלה. בין הביטוחים: בריאות, סיעוד, חיים, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, תאונות אישיות, נכות מתאונה ומוות מתאונה. מומלץ לבצע בירור צרכים והתאמה אישית לצרכי המשפחה

פאמילי אופיס

אני גאה להיות חברה מקבוצת "תלפיות"- בית הסוכן הגדול בארץ, במסגרת השירותים מהם תוכלו להנות, במחירים אטראקטיביים ושירות מצוין: ביטוח רכב ביטוח דירה ביטוח אחריות מקצועית תכנון פרישה ייעוץ משכנתא החזרי מס

ילדים

נולד ילד? מזל טוב! ע-כ-ש-י-ו זה הזמן לדואג לו לביטוח בריאות ומחלות קשות. ממש עכשיו, כשמצב בריאותו מאפשר הצטרפות לביטוח דאגו ליקר לכם מכל! במסגרת הביטוח ניתן היום גם לרכוש כיסוי לאבחונים וכן לטיפולים רגשיים, רכיבה טיפולית ועוד הרבה. אל תשאירו ילד בישראל ללא ביטוח בריאות פרטי!!

עצמאיים

כעצמאי מה שחשוב לך זה ליווי שוטף, העסק צומח וצריך לבצע התאמות. עצמאי צריך לדאוג לעצמו אם זה לחסכון לפנסיה והשתלמות, וכמובן ביטוחי סיכונים שיגנו עליו חלילה במקרה שלא יכול לעבוד כתוצאה מתאונה או מחלה.

שכירים

הידעת שהיום גם בתור שכיר אינך מחויב בסוכן של המעסיק אלא באפשרותך לבחור את סוכן הביטוח האישי שלך. שידאג לך להפקדות מהמעסיק ולהתאמתן לצרכים האישיים שלך וכמובן להגנות חיצוניות עבורך ועבור משפחתך למקרה של תאונה או מחלה.

מעסיקים

מעסיקים עובדים? אתם מחויבים בהפקדות פנסיוניות וכן בדיווח לפי הממשקים של חברות הביטוח. אנחנו כאן כדי ללוות, להדריך ולדאוג לכם ולעובדים שלכם!